piątek, 12 lutego 2016

TIS Group na największych targach rolniczych w północno – wschodniej Polsce

Już w ten weekend nasza firma debiutuje na krajowych targach. Choć na rynku działamy już od 2008 roku, ale dopiero teraz rozpoczynamy dystrybucję swoich wyrobów na terenie Polski. Dotąd, nasze produkty trafiały wyłącznie na rynki zagraniczne – głównie na wschód. W dniach 13 – 14 lutego, z ofertą TIS Group będą mogli spotkać się uczestnicy Mazurskiego Agro Show w Ostródzie – największej wystawy tego typu w tej części kraju.


TIS Group będzie jednym z ponad stu wystawców, którzy w ciągu dwóch dni zaprezentują swoją ofertę dedykowaną dla branży rolnej. Na powierzchni 10 tysięcy metrów kwadratowych, uczestnicy targów zyskają okazję poznania produktów przeszło 150 marek z kraju i zagranicy. Ubiegłoroczne, pierwsze targi w północnej Polsce, organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych odwiedziło ponad 18 000 osób. 

Jak informuje Tomasz Mańczuk, prezes TIS Group, po przeszło 7 latach obecności na wschodzie – głównie na Białorusi, Ukrainie, w państwach Bałtyckich czy w Rosji, przyszedł czas na budowę sieci dystrybucyjnej w Polsce. W tym celu również, spółka uruchomiła swój kolejny zakład produkcyjny - w Lipsku w województwie podlaskim - w którym pracę znajdzie docelowo nawet kilkadziesiąt osób.

- Agro Show w Ostródzie to pierwsze targi w kraju, na których chcemy zaprezentować naszą ofertę – kotły C.O. na węgiel, eko groszek, pellet i drewno. Wydarzenie dedykowane dla rolnictwa skupia uwagę potężnej grupy naszych potencjalnych klientów, jakimi są mieszkańcy terenów wiejskich pozbawionych dostępu do sieci gazowej – wyjaśnia Maciej Okuła, dyrektor handlowy TIS Group.

Jak dodaje prezes, TIS Group wyspecjalizowało się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych systemów tworzonych z myślą zarówno o odbiorcach indywidualnych, ale też dużych obiektach przemysłowych - zakładach produkcyjnych czy przestrzeni magazynowych.

- Choć konkurencja jest spora, ale bogate doświadczenie, jakie zdobyliśmy na przestrzeni kilku ostatnich lat, tworząc zaawansowane technologicznie  rozwiązania, które sprawdzały się na bardzo wymagających – głównie jeśli chodzi o klimat – rynkach wschodnich, sprawia, że  optymistycznie oceniamy możliwości rozwoju naszej marki na „własnym podwórku”.

Przedstawiciel TIS Group zaznacza  przy tym, że jej produkty zyskały znaczną renomę wśród klientów za naszą wschodnią granicą, ciesząc się zaufaniem i opinią nowoczesnych i trwałych. Dlatego firma chce wykorzystać zdobyte doświadczenie w zainteresowaniu swoimi wyrobami również polskich odbiorców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz