środa, 31 stycznia 2018

Solidne kotły TIS na Budmie

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność prezentować swoją ofertę na największych targach budownictwa i architektury w kraju - Budma w Poznaniu. Dwie pozycje z oferty naszej firmy zwróciły szczególną uwagę zwiedzających. To kocioł C.O. na pellet oraz system mobilnego sterowania ogrzewaniem EcoNet.

Nasi klienci wiedzą, że warto poczekać kilka tygodni na kocioł pelletowy, niż kupić podobne urządzenie „od ręki” u innego producenta. Czas oczekiwania wynika z ilości zamówień, a ich mnogość z jakości urządzeń. Teraz mogli się o tym przekonać także goście odwiedzający poznańskie targi, które odbywały się w tym roku na przełomie stycznia i lutego.

- Ruch przy naszym stoisku był naprawdę spory, szczególnie przyglądano się naszemu kotłowi na pellet - mówi Maciej Okuła, dyrektor handlowy TIS Group. - To system grzewczy nowej generacji. Jest ceniony przez fachowców z branży, głównie za solidność. Został sprawdzony w trudnych, polowych warunkach za naszą wschodnią granicą, gdzie zimy są srogie i gdzie ma wielu nabywców. Dajemy 5-letnią gwarancję na szczelność korpusu. Nowoczesny podajnik paliwa, automatyczne czyszczenie palnika, innowacyjna automatyka TIStronic-495, gwarantują wiele lat bezawaryjnej pracy systemu. Wykonujemy kotły z najlepszej certyfikowanej stali od europejskich dostawców.

Popularność naszych kotłów nie powinna dziwić. Użytkownicy chwalą je też za to, że ich czyszczenie jest proste i szybkie, a bywa to bardzo uciążliwe w przypadku urządzeń gorszej jakości.

Drugim naszym produktem, który przykuł uwagę zwiedzających był system EcoNet. Pozwala on na sterowanie ogrzewaniem na odległość, za pośrednictwem Internetu. Dzięki niemu możliwe jest zdalne kierowanie wszystkimi modułami ogrzewania: kotłem, termostatem pokojowym i temperaturą ciepłej wody użytkowej. Wystarczy wyruszając z pracy, kliknąć na smartfonie, by wchodząc w przemoczonych butach do domu, poczuć pod stopami ciepłą podłogę. W razie awarii system poinformuje użytkownika, że potrzebna jest jego interwencja. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które może bardzo poprawić komfort domowników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz